פאזה FAZA בר אוכל | פתיח
פאזה FAZA בר אוכל | פתיח
פאזה FAZA בר אוכל | פתיח
פאזה FAZA בר אוכל | פתיח
פאזה FAZA בר אוכל | פתיח
פאזה FAZA בר אוכל | פתיח

תקנון ותנאי שימוש באתר  https://fazabar.co.il/

"FAZA פאזה בר"

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.
"FAZA פאזה בר" – בר מסעדה בעיר מודיעין.
אתר https://fazabar.co.il/ (להלן "האתר") הוא אתר המשמש כאתר ייצוגי עבור "FAZA פאזה בר" והנך מוזמנ/ת לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.
בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
הנהלת "FAZA פאזה בר" שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר FAZA פאזה בר (למעט תמונות מוצרים), ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מ'FAZA פאזה בר'.
בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של 'FAZA פאזה בר' ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP  של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.
צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר / מנויי ה-"נייוזלטר". במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות 'FAZA פאזה בר'.
באפשרותנו להשתמש בנתונים שלך כדי ליצור עמך קשר לגבי המוצרים והשירותים שלנו וכן כדי לשלוח אליך מדי פעם גם מידע פרסומי שיווקי אחר.
ייתכן ולצורך טיפול בהזמנתך, נדרש להעביר המידע או חלק ממנו אל הספקים הרלוונטיים.
באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (Cookies) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
בכל העת ומלבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים.
מידע אישי – לצורך הטיפול בהזמנתך, עלינו לשמור במידע שהינו בעל אופי אישי כגון שם מלא, כתובת, טלפון, כתובת הדואר האלקטרוני שלך, פרטי כרטיס האשראי או כל מידע אחר שהתבקש לצורך רכישת השירותים המוצעים על ידנו. המידע שתמסור יישמר במאגר פנימי של 'FAZA פאזה בר', רק אם מסרת אותו מיוזמתך. במידה ותספק לנו מידע כלשהו אשר מתייחס לצד ג', אתה מצהיר כי המידע נמסר לנו בהסכמתם ובידיעתם של אותם אנשים.

–  טפסי אתר: ברחבי האתר נמצאים טפסי השארת פרטים (טופס שבו המבקר יכול לרשום את פרטיו ופרטי דיוור, על מנת שנציג מטעם "FAZA פאזה בר" יחזור אליו בחזרה או כדי להיות מעודכן לגבי מבצעים ועדכונים מפי "FAZA פאזה בר"). המבקר אשר ממלא את הטפסים, מאשר את סעיף זה ומאשר לקבל אל אמצעי הדיוור אשר רשם הודעות פרסומיות ועדכונים מ"FAZA פאזה בר".

 

זמינים עבורכם להזמנת משלוחים, שמירת מקום, אירועים או כל נושא אחר

ימים א-ה 18:00-01:00
ימי ו'-ש' 17:00-02:00

משלוחים: ימים א'-ה: 18:00-24:00
ש': שעה אחרי צאת שבת עד 24:00

 
דילוג לתוכן